28 Şubat 2013 Perşembe

Dr. Web Anti-virüs Light Android İndir


Dr. Web Anti-virüs Light Android İndir
Dr. Web Anti-virüs Light Android İndir  Olan beğenilen ürünleri ilk olarak 1992 yılında piyasaya çıktı lideri Rus anti-virüs satıcı Doktor Web, popüler bir anti-virüs ile virüs ve spam karşı mobil cihazınızın koruyun
daha önemli - Uygulama işletim sisteminin performansını etkiler ve yok - pil ömrünü azaltmaz. Sen uygulamaya erişmek için basit ve kullanışlı bir masaüstü widgets kullanabilirsiniz.
Dr.Web anti-virüs Işık kötü amaçlı yazılım tespit etmek için benzersiz bir algoritma kullanır - Android için ™ Tracing Origins - önceki tehditler bilgi veritabanını kullanarak yeni virüs aileleri tespit saglar. Benzersiz bir rekor her kötü amaçlı program için oluşturulan ve bu örnek davranışı algoritması anlatılmaktadır edilir. Bu, tüm virüs ailesinin yeni değişiklikler tespit verimliliği sağlar ve anlamlı virüs veritabanlarının boyutunu küçültür.
Dr.Web anti-virüs Işık temel özellikleri:
- Sabit anti-virüs koruması ve tehditleri nötralizasyon. . Dosya sistemi anti-virüs kontrolü cihazın hafızasında kayıtlı olan tüm dosyaları gerçek zamanlı modunda tarar dosya Monitör SpIDer Guard tarafından yürütülen
tarama talep üzerine belirli bir bileşen tarafından yürütülmektedir - - tarayıcı. Dr.Web anti-virüs Işık dosya sisteminin hızlı ve tam bir tarama yapın veya sadece kritik dosya ve klasörleri taramak için izin verir.
- Karantina. Algılanan tehditlere silinir veya karantinaya, sen tehdit hakkında ayrıntılı bilgileri gözden geçirebilirsiniz yere taşınmış olabilir.
- Windows için bir tehdit temsil autorun dosyaları ve Exploit.Cpllnk, kontaminasyondan SD kart koruma.
- güncellemeleri küçük boyutu virüs veritabanları için sınırlı mobil tarifeler kullanıyorsanız trafik ve para tasarrufu sağlar.
- anti-virüs operasyon Ayrıntılı istatistikler.
- İki kullanışlı widget anti-virüs koruması (boyutları 1х1 ve 4х1) yönetmek için seçim 
Oyunun Videosu0 yorum:

Yorum Gönder